Strefa spotkań 1:1
Powered by

DLA KOGO?
Dla wszystkich uczestników konferencji, którzy zaznaczyli zgodę w profilu.
Zarejestruj się, aby zostać uczestnikiem i wziąć udział w spotkaniach 1:1!

KIEDY?
19 maja w godzinach 10-18

GDZIE?
Strefa spotkań 1:1 na ERGO ARENIE

CO TO JEST SPOTKANIE 1:1?

Skorzystaj z naszego dedykowanego narzędzia do umawiania spotkań 1:1 i daj się zaprosić indywidualne rozmowy z przedstawicielami firm.

Pamiętaj, aby uzupełnić swój profil o historię zatrudnienia, umiejętności, certyfikaty, czy CV, tak aby wyróżnić się pośród innych uczestników.

Dostęp do narzędzia będzie możliwy przed wydarzeniem oraz w trakcie.
Spotkania będą się odbywać 19 maja, w godzinach 10-18
Czas trwania spotkania to 30 min.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO SPOTKANIA 1:1?

 1. Profil - uzupełnij swój profil wszystkimi informacjami. Dzięki temu uczestnicy oraz przedstawiciele firm będą mogli lepiej Cię poznać.

 2. Przygotuj się przed spotkaniem - dobrą praktyką jest sprawdzenie osoby, z którą się spotkasz - zobacz jej/jego profil na stronie Infoshare F3 i na LinkedIn.

 3. Ustaw swoją dostępność - masz do dyspozycji kalendarz, w którym możesz zaznaczyć kiedy możesz uczestniczyć w spotkaniach. Możesz wyłączyć poszczególne godziny w ciągu dnia, a także cały dzień.

 4. Przygotuj najważniejsze punkty rozmowy - dobrą praktyką będzie przygotowanie pytań, które chciałbyś zadać. Masz wtedy gwarancję, że otrzymasz ważne dla Ciebie informacje.

 5. Rób notatki z rozmowy - Twój mózg nie jest w stanie zapamiętać wszystkich informacji, dlatego pamiętaj, aby zapisać te najważniejsze.

JAK TO DZIAŁA?

Zasady działania narzędzia do umawiania spotkań 1:1:

 1. Spotkania można umawiać w dniach 12-19 maja. Odbywać się będą w trakcie konferencji 19 maja w godzinach 10-18.

 2. Każde spotkanie trwa 30 minut.

 3. W spotkaniach 1:1 mogą brać udział wyłącznie osoby zarejstrowane na konferencję Infoshare F3 i które wyraziły odpowiednią zgodę w profilu.

 4. Uczestnicy konferencji mogą szukać przedstawicieli firm, ale nie mogą ich zapraszać. Mogą natomiast odpowiadać na zaproszenia i wysyłać wiadomości do osób, które je zaprosiły. Jeżeli zależy Ci na rozmowie z wybraną firmą możesz podejść do ich stoiska i zapytać o zaproszenie na spotkanie 1:1.

 5. Przedstawiciele firm mogą wyszukiwać i zapraszać na spotkania.

 6. Wszyscy uczestnicy mogą ustawić swoją dostępność w profilu.

Szczegółowa instrukcja